Windows 7 Upgrade Kit od Lenova

Normální
Článek rozšířen o proces upgrade přes Recovery Media a přeunut na Lenovoblog.
Reklamy

7 thoughts on “Windows 7 Upgrade Kit od Lenova

 1. Radek

  HADE!!!! :-)Upgrade z Win Vista Bus na Win 7 Pro jsem objednaval hned prvni den kdy to vubec bylo mozne (a to jsem jeste slozite presvedcoval Mentor Media ze jsem si seriove cislo sveho T400s nevymyslel). Nicmene …. mame 03.12.2009 a stav me objednavky?Status objednávky Objednávka byla expedovánaStatus platby Úspěšné (platba provedena)Datum platby Tuesday, October 27, 2009Tento stav nastal teprve vcera odpoledne 🙂

 2. Matěj

  Celý můj postup byl naprosto totožný jako u Tebe – taky jsem musel Mentor Media nutit moje S/N, taky mi peníze odečetli 27.10. a od stavu "expedováno" jsem čekal, tuším, týden. Tak či onak je to ale stejně ostuda, že to trvá takovou dobu!

 3. Matěj

  Jiří Erban: To s tím samozřejmě úzce souvisí – pokud bych nemusel platit poměrně velké peníze za upgrade, nemohl bych si vůbec stěžovat. Ovšem situace je jiná, a tak bych za téměř 500 Kč očekával bezproblémové a rychlé jednání.

 4. Jiří

  Já bych jej očekával již za 300,-. Vždyť to má být bezplatný upgrade. Nejlépe bych to viděl v ověření SN, dále pak stáhnutí ISO obrazu přímo ze serveru a zaslaní nového SN třeba emailem, či aby bylo v platnosti původní SN. Ale takhle… 😦 a za takové prachy.

 5. Matěj

  Jiří Erban: U Microsoftu to probíhá podstatně pohodlněji a rychleji, ale výrobci holt zvolili jinou cestu – externí agenturu. A, jak jsem se tak dozvěděl, jsou s tím pokaždé problémy. Ale na vině není jen výrobce a agentura.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s