Pár řádků myšlenek o současném dění…

Normální

Sňatkový podvodník dostal 6 let vězení natvrdo, protože z několika žen vymámil přes milion a půl. Neonacista dostal půl roku podmínku za to, že hodil na zábavu dýmovnici a vybíhající účastníky krutě bil (navíc je obviněný z útoku, při kterém byla silně popálená malá Natálka a dodnes se neví, jestli po 15 plastických operacích vůbec bude po odpojení od přístrojů schopná žít).

20 let se “napříč politickým spektrem” (abych to řekl tak nějak kulantně) handrkují naši politici, že by bylo fajn zrušit KSČM. Nově vznikající NSDAP, tedy pardon – DS, jim ale nevadí…

Klaus schválí Lisabonskou smlouvu, pokud ji schválí ústavní soud – tak zněla dohoda mezi tatíčkem prezidentem a lidem. Rychetský ji schválil, Klaus ji sice podepsal, ale výrok ústavního soudu, našeho nejvyššího soudu, je prý pouhá politická šaškárna.

Máme “úřednickou” vládu, tedy vládu složenou z lidí, kteří něco dokázali, něco opravdu umí, složenou z lidí, kteří netráví 90% své pracovní doby hádáním se o tom, kdo v poslanecké sněmovně je větší sprosťák, v médiích neplácají demagogické blbosti, ale hlavně – opravdu dělají, co dělat mají. Všimli jste si, jaký je najednou klid?

Co na to Matěj?

Že já blbec na tu televizi koukal!

13 komentářů: „Pár řádků myšlenek o současném dění…

 1. Doom

  jedním slovem – pakáž…více slovy – fuck them allnasrat s politikou, nasrat s EU, nasrat s Lisabonskou píčovinou. zdraví máme jenom jedno.

 2. Martin

  Nedá mi to.. 🙂 Ústavní soud není náš nejvyšší soud. ÚS má naprosto specifickou úlohu – je to soudní orgán ochrany ústavnosti – a stojí mimo vlastní soustavu soudů u nás (jejímiž nejvyššími instancemi jsou Nejvyšší soud, resp. Nejvyšší správní soud jde-li o správní soudnictví). Není přímou nadřízenou instancí nad ostatními soudy. Ale je pravda, že jeho (vykonatelná) rozhodnutí jsou závazná pro všechny (osoby i orgány). Ale to jen tak na okraj 🙂

 3. Matěj

  Martin: Samozřejmě, ale kdybych tam tohle napsal, asi by se mi to nevešlo do dvou slov ;-). Lehké povědomí o českém soudním systému mám. Ale přirozeně uznávám, že jsem to mohl napsat i líp.

 4. Vladimír

  Proti DS nikdo nic mít nemůže, protože oficiálně neporušuje zákon…neříká o sobě že je nástupce NSDAP (jak píšeš ty, což je žalovatelné osočení) ani se veřejně nehlásí k žádným pojmenovaným ideologiím směřujícím k potlačení práv a svobod….jako KSČM(BTW nejsem členem ani zastáncem DS, jen upozorňuju, že je potřeba být opatrný v tom, co píšeš)Co se úřednické vlády týče, tak myslím, že je to asi nejlepší vláda co nás od r.1990 potkala 🙂

 5. Doom

  "Co se úřednické vlády týče, tak myslím, že je to asi nejlepší vláda co nás od r.1990 potkala :-)"souhlasím se seržou. sice nedělají úplně optimální práci, ale je vidět, že se snaží

 6. Matěj

  Serža: Ať mě klidně žalují! Svůj názor mám a v případě takové pakáže si rozhodně nebudu brát servítky – pokud si myslí, že si na mě můžou něco vzít, jen do toho! No, při nejhorším mi nějaký nácek, tedy pardon – stoupenec DS, rozbije hubu.

 7. Matěj

  Ale jinak samozřejmě vím, že se objektivně s DS nedá nic dělat a (opět objektivně) se to s KSČM nedá srovnávat. Jenže proto existují blogy, proto existuje svoboda slova (no, můj příspěvek by spíš splňoval charakteristiku pomluvy), proto to píšu – protože mám jiný názor.

 8. Li

  VL: Souhlas s úřednickou vládou, je to v dané situaci opravdu to nejlepší , co se dá sehnat…Ale jestli se dá tvrdit, ze proti DS nikdo nic mít nemůže, tak to ukazuje pouze na to, jak blbý máme zákony…

 9. Doom

  jestli oni ti levičáci z DS (ne, nácky odmítám nazývat pravicí) nejsou jenom kouřová clona, jak vrchnost elegantně řeší problémy, aniž by si sama zašpinila ručičky.vláda by problém podobnýho ražení, jako jsou nepřizpůsobiví a jejich chování vůči majoritě, měla řešit aktivně sama a nikdy neměla dopustit, aby se k tomu dostala banda frustrátů, co si potřebujou praštit. jenže multikulti a pozitivní diskriminace je bohužel IN.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s