HTC Touch Diamond – aplikace, které musíte mít (3) (aktualizováno 8.2.2009)

Normální

Screen125

Dnes se jedná o výbornou “touch friendly” zamykací utilitu Slide to Unlock (alias S2U2), která se nechala inspirovat (opět) iPhonem a funguje výborně – pro odemknutí přístroje musíte posunout “šoupátkem”, zároveň funguje jako jednoduchý spořič – ukáže vám stav baterie, sítě, připojení, umí zobrazit hodiny, následující budík či následující události. Samozřejmostí je i zobrazení zmeškaných událostí – SMS, MMS, hovor, e-mail a podobně.

Aplikace umí spoustu dalších věcí – funguje (spolu s S2P) jako MP3 přehrávač, umí odbavovat hovory a další věci, kterých nicméně nevyužívám.

Já osobně tuto aplikaci využívám pouze pro zamykání a zobrazení času a zmeškaných událostí, to jest vše.

Domovská stránka aplikace

Nový skin – Diamond (ver. 04 – 8.2.2009)

Screen02

Původní iPhone vzhled aplikace ale nutně nemusím, proto jsem si S2U2 přizpůsobil obrazu svému, resp. obrazu Touch Diamondu (event. Touch Pro). Screenshot a odkaz na stažení naleznete níže. Použité (doplněné) obrázky a ikony jsou originální obrázky z TouchFLO 3D od HTC, popř. ze systémových DLL souborů WM 6.1. “Skin” je určen pro verzi S2U2 1.4x – s ostatními nemusí fungovat.

Stáhnout ZIP archív
Vlákno na XDA Developers

7 komentářů: „HTC Touch Diamond – aplikace, které musíte mít (3) (aktualizováno 8.2.2009)

  1. Matěj

    Diana: I was just writing about the well-known S2U2 app for WM – more detailed (and I also believe better) info you’ll find on the project’s web (http://s2u2.ac-s2.com/). In the second part ("Nový skin – Diamond") I write about the skin for S2U2 I’ve created in order to port the S2U2 into Diamond/Pro’s design. In the ZIP archive I’ve attached ("Stáhnout ZIP archív") there is also an English readme, if you want to use the skin/theme. Good luck :-).By the way – the Google Translator should really work.

  2. Vladimír

    Matěj: jsem jednu dobu uvažoval, že bych psal blog dvojmo – jako že dva sloupce a v jednom by to bylo anglicky a v druhym česky…ale je to moc práce a já jsem línej 🙂

  3. Matěj

    Vláďa: Taky jsem nad tím uvažoval – hned, jak jsem si přečetl, co jsi napsal a nadšení trvalo asi 30 sekund :-).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s