DVD Ondřej Ruml – Cesta ke slávě

Normální

male_ondrejrumlcestakeslavec Taky máte rádi Ondřeje Rumla? A vám líto, že jste nikde ve slušné kvalitě nemohli sehnat jeho vystoupení v X-Factoru (pokud opomeneme pokoutně nahraná videa na YouTube)? S tím je teď konec – na novinových stáncích si, po DVD s Jiřím Zonygou, můžete koupit i DVDčko s Ondrou Rumlem. Jeho cena je příjemných 50 Kč, které považuji za dobrou investici, protože audio i video kvalita nahrávek je špičková (samozřejmě oficiální licencovaná verze od Novy, resp. Fremantle Media a Sony BMG), což mě až překvapilo – framerate, rozlišení videa i komprese videa je opravdu dobrá (no, nebudeme si nic namlouvat – jedná se samozřejmě jen o pár minut záznamu, takže ještě aby nebyla!).

Tedy – doporučuji (už si poslouchám svou oblíbenou Grace Kelly v lepší kvalitě!) thumbs_up.

(Předpokládám, že jsem se teď nadopro zvěčnil jako dvanáctiletá fanynka Ondřejka, kterej je táák slaďoučkej… Ne, jen se mi líbí, jak zpívá a fandil jsem mu – to je celé… No fakt!)

4 komentáře: „DVD Ondřej Ruml – Cesta ke slávě

 1. Doom

  (Předpokládám, že jsem se teď nadopro zvěčnil jako dvanáctiletá fanynka Ondřejka, kterej je táák slaďoučkej… Ne, jen se mi líbí, jak zpívá a fandil jsem mu – to je celé… No fakt!)víš jak to je. každej tvrdí, jaká to byla hovězina a že se na to nekoukal… ono je strašně IN plivat na všechno populární. já sice na xtraktor koukal asi tak 3x, ale Ruml byl docela dobrej…

 2. Matěj

  Doom: Díky za podporu dvanáctileté fanynky ;-). Ne fakt!
   
  Jinak – jak tak teď koukám, tenhle můj příspěvek je nějakej plnej chyb (nejspíš proto, že jsem ho psal hned po návratu ze zápisu na VŠ v Jindřichově Hradci) – v druhý větě chybí sloveso, v dodatku je zase "nadopro"… jejejejejej… 🙂 Odpusťte!

 3. Doom

  to je pán, co docela dobře zpívá 🙂 – xtraktor sice nakonec vyhrál Zonyga, ale šanci na nějakou smlouvu mají IMHO skoro všichni finalisti. ale přiznám se, že už asi nebudu sledovat, jak ti lidi dál pokračují – přece jenom jsem hudebně někde jinde (trance forever :-D) ale v bedně ukázali, že zpívat fakt umí…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s