A-Patch pro Windows Live Messenger – zbavme se reklam!

Normální

A-Patch a WLM 8 - reklamy jsou pryč Jak jsem už psal, Windows Live Messenger je v současnosti (společně se svým komunikačním protokolem) nejlepším řešením pro instant messaging pro širokou veřejnost. Kombinuje drtivou většinu výhod Skype a ICQ, nicméně oproti ICQ přidává zásadní plusy – spolehlivost a stabilitu. Mnoho lidí je ale bohužel na ICQ z nějakého nepochopitelného důvodu závislých. No… co se dá dělat, snad brzy zmoudří.

Proč ale píšu? Windows Live Messenger obsahuje, podobně jako oficiální software ICQ, reklamy (v seznamu kontaktů se jedná o malý banner, v okně konverzace zase čas od času jednořádková textová reklama; ke cti Messengeru však budiž přičteno, že se většinou jedná o reklamy na Microsoft). Reklamních "ploch" se zbavíte buď nákupem Windows Live Premium služeb, což je oficiální cesta, existuje však ještě jedno řešení – aplikace A-Patch pro Windows Live Messenger 8.5.

Co dokáže? Hned na začátek vás uklidním – ano, umí odstranit reklamní prostory, což je jediná věc, na kterou jsem jej použil. Funkcí má ale víc a váš Messenger umí docela slušně upravit k obrazu vašemu – namátkou: skrývání různých tlačítek (hledat, nastavení apod.), skrývání částí oken (avatar, mé jméno, můj stav, lišta s tlačítky, informační řádek apod.), nastavení vzhledu informačních oken (avatar, záhlaví, obsah) a spoustu dalšího.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s