„Socka“

Normální

Nevím, kdo vymyslel slovo "socka", ale absolutně ho nesnáším. Kdykoliv tohle slovo zaslechnu nebo přečtu, okamžitě se mi zvedá krevní tlak, srdce rozbuší, adrenalin se vymyká normálním hodnotám a mám chuť dotyčného
umlátit baseballovou pálkou, při nejlepším do hlavy, aby jeho krev stříkala všude kolem a já si mohl říct: "Konečně je o idiota míň!".

Ne, ale vážně – vnímám to tak, že dotyční buď ani neví, o čem mluví (zřejmě slovo někde zaslechli od nějakého bezmozka a nyní ho jen opakují) nebo patří ke skupině naprosto dementních spoluobčanů, kteří si hrají na elitu lidstva (myšleno zhruba takto – kdokoliv si nekupuje alespoň třikrát týdně věci několikanásobně převyšující průměrný měsíční plat prodavačky v Tescu, je prachsprostá socka), což je pravděpodobně vede k domněnce, že tímto slovem mohou kohokoliv se jim zamane kdykoliv častovat. Je ale pravda, že se jedná o častý problém vážící se ke skupině nedospělých, polointeligentních kašpárků, jejichž jediné životní úspěchy jsou právě ony výdaje.

Abych nezapomněl – jsem socka.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s